Gjithë Opoja në një vend...

Mirë se vini, regjistrohuni për të qenë aktiv në debatet që zhvillohën në forum.

Opoja forum.

  Mirë se vini

  Share

  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 7
  Join date : 04/02/2011

  Mirë se vini

  Mesazh  Admin prej Fri Feb 04, 2011 1:47 pm

  Mirë se vini në forumin e Opojës.

  Më shumë për Opojën :

  " Opoja ka 19 fshatra, kufizohet më territorin e Prizrenit në veri, në veriperëndim me Zhurin, në lindje me Lezin dhe Struxhen, në juglindje më territorin e Maqedonisë, në perëndim më territorin e Gorës."


  Ju urojmë diskutime të këndshme në forumin www.opojaforum.tk.


   Ora është Mon Jan 21, 2019 11:28 pm